WitamyStrona w trakcie przebudowy

DKM Meble to rodzinna firma meblarska działająca na rynku stolarskim od kilkudziesięciu lat. W początkowym okresie działalności, lata 1984 - 2006, zajmowała się hurtową produkcją mebli pokojowych, kuchennych, sypialnych, biurowych oraz łazienkowych. Od roku 2006, po dzień dzisiejszy, produkujemy wysokiej klasy meble kuchenne.

Dowiedz się więcej »

O nasDKM Meble to rodzinna firma meblarska działająca na rynku stolarskim od kilkudziesięciu lat. W początkowym okresie działalności, lata 1984 - 2006, zajmowała się hurtową produkcją mebli pokojowych, kuchennych, sypialnych, biurowych oraz łazienkowych. Od roku 2006, po dzień dzisiejszy, produkujemy wysokiej klasy meble kuchenne.

W naszej ofercie znajdują się kuchnie klasyczne, o tradycyjnym wzornictwie oraz nowoczesne. Nasze kuchnie robimy wykorzystując najwyższej jakości materiały i akcesoria, dzięki czemu będą się Państwo nimi cieszyć przez długie lata.

Prowadzimy również sprzedaż w przyjaznych cenach sprzętu AGD do zabudowy oraz wolnostojącego wszystkich marek. Oprócz mebli kuchennych wykonujemy na zamówienie: zabudowy wnęk i poddaszy, garderoby, meble komercyjne (bary, kawiarnie, sklepy), biura, meble łazienkowe oraz sypialnie.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary pomieszczeń, profesjonalne projekty wnętrz, transport i montaż. Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu umówienia spotkania z projektantem.


Zapraszamy do współpracy!!!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DKM Meble

98-405 Galewice
ul. M. Konopnickiej 25

tel.: 662-213-265
email: dkm.meble@gmail.com